Bezkołnierzowe miski WC - rozwiązanie do łazienki jutra?
Bezkołnierzowe miski WC - rozwiązanie do łazienki jutra?

Czysta toaleta znacząco podwyższa komfort i bezpieczeństwo użytkowania łazienki. Naprzeciw oczekiwaniom perfekcyjnych pań i panów domu wychodzą producenci ceramiki sanitarnej, oferując nowoczesne miski bezkołnierzowe. Czy faktycznie jest to rozwiązanie na miarę łazienki jutra?

Bez kołnierza - bez kłopotu

Bezkołnierzowa miska WC to odpowiedź na potrzeby osób, które zmagają się z zanieczyszczeniami w trudnodostępnych zakamarkach. Rozwiązanie zastosowano m.in. w kolekcji NEVE z systemem RIMLESS. Dlaczego uważa się je za technologię, którą powinna posiadać każda łazienka jutra? Konstrukcja bez ceramicznego kołnierza w połączeniu ze specjalnym systemem spłukiwania wody w poziomie (nie w pionie) oznacza dużo łatwiejsze utrzymanie urządzenia sanitarnego w perfekcyjnej czystości oraz obniżenie zużycia wody nawet o… 30%! Co więcej, bezkołnierzowe modele prezentują się elegancko i nowocześnie oraz z łatwością można je dopasować do posiadanej aranżacji łazienki jutra.

Wisząca czy stojąca?

Coraz więcej znanych producentów wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rynku, wprowadzając do oferty szeroki wybór modeli misek bezkołnierzowych o różnym typie konstrukcji i kształcie, zarówno w wersji wiszącej, jak i stojącej. Nowoczesny styl łazienek jutra daje mnóstwo możliwości efektownych aranżacji - nie zapominając przy tym o funkcjonalności. Bezkołnierzowe miski WC doskonale komponują się zarówno z klasycznymi wnętrzami, jak i stylistyką modern. Bardzo gustownie wygląda połączenie podwieszanego modelu oraz instalacji podtynkowej. Ze względu na atrakcyjność cen, na takie luksusowe rozwiązanie może sobie pozwolić praktycznie każdy.

Łazienka jutra jest EKO

Łazienka jutra powinna być ekonomiczna, ekologiczna i przyjazna dla użytkowników. Flagową zaletą misek typu RIMLESS jest ich łatwe czyszczenie. Każdy, kto próbował precyzyjnie wyczyścić tradycyjną toaletę wie, jak wiele problemów to sprawia. W standardowych miskach WC z nagromadzonym brudem trzeba walczyć za pomocą silnych detergentów. Mimo to, przez obecne w nich zagłębienia, nie mamy gwarancji na całkowitą czystość. Bezkołnierzowa miska WC sama rozwiązuje ten problem, ponieważ nie ma ona zbędnych zakamarków, gdzie może osadzać się brud. Rewolucyjna konstrukcja bezkołnierzowych misek WC sprawia, że czyszczenie jest szybsze, bardziej dokładne, a co dla wielu najważniejsze - nie wymaga używania mocnych środków czyszczących, ponieważ brud nie ma nawet gdzie się osadzać. Brak kołnierza to także oszczędność na rachunkach za wodę! W tradycyjnej toalecie mechanizm spłukujący zużywa ok. 3-6 litrów wody. Niektóre modele misek bezkołnierzowych posiadają spłuczki o pojemności od 2 do 4,5 litra, co przekłada się na duże korzyści ekonomiczne w porównaniu do tradycyjnych urządzeń sanitarnych.

Bezkołnierzowa miska WC jest ekonomiczna, efektowna i funkcjonalna, czyli dokładnie taka, jaka powinna być łazienka jutra. Prawdopodobnie w najbliższych latach ten rodzaj misek WC zdominuje rynek urządzeń sanitarnych. Naszym zdaniem – zdecydowanie powinien w nią zainwestować każdy kreator łazienki jutra. Naprawdę warto.

bezkołnierzowe miski WC

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Wersje językowe
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl