Ranking TOP 9 najchętniej wybieranych brodzików prysznicowych w sezonie 2019/2020 - zestawienie sklepu TaniaLazienka.com
Ranking TOP 9 najchętniej wybieranych brodzików prysznicowych w sezonie 2019/2020 - zestawienie sklepu TaniaLazienka.com

Dobrze dobrany brodzik prysznicowy ma kluczowy wpływ na komfort kąpieli oraz estetykę kabiny i całej łazienki. Na rynku znaleźć można szeroką gamę modeli, różniących się m.in. kształtem, rozmiarem, materiałem wykonania, a nawet kolorem. Każdego, kto planuje zakup nowej kabiny prysznicowej lub wymianę brodzika, zachęcamy do zapoznania się z rankingiem brodzików prysznicowych. Znajdziecie w nim 9 top brodzików prysznicowych, które są najczęściej kupowane przez Klientów w sezonie 2019/2020. Mamy nadzieję, że przygotowane zestawienie brodzików prysznicowych pomoże Wam w podjęciu właściwej decyzji.

[product category_id="263" limit="4" onlyAvailable="true"]

Ranking brodzików prysznicowych

Ranking TOP 9 najchętniej wybieranych brodzików prysznicowych

Ranking TOP 9 najchętniej wybieranych brodzików prysznicowych

Miejsce 1 - brodzik prostokątny PUREZE Balamonte 80 x 90 cm

Ranking brodzików prysznicowych otwiera nowoczesny model Balamonte polskiej marki PUREZE. To wykonany z grubego akrylu, prostokątny brodzik typu slim o kompaktowych wymiarach 80 x 90 x 5,5 cm (głębokość 3 cm). Brodzik wzbogacono o innowacyjną technologię Stabilsound, która zapewnia skuteczne wygłuszanie hałasu spadającej wody. Akrylowa konstrukcja została wzmocniona laminatem żywicznym i płytą wiórową. Dzięki temu, brodzik Balamonte oferuje idealną stabilność i wysoką odporność na nacisk - do 250 kg. Powierzchnię pokrywa powłoka antybakteryjna, która znacząco ułatwia czyszczenie kabiny. Model ten jest uniwersalny - pasuje do większości kabin dostępnych na rynku.

Brodzik prostokątny PUREZE Balamonte 80x90

Brodzik prostokątny PUREZE Balamonte 80x90

Kup brodzik prostokątny PUREZE Balamonte 80x90

 

Miejsce 2 - brodzik kwadratowy PUREZE Balamonte 80 x 80 cm

2. miejsce na liście brodzików prysznicowych również należy do modelu PUREZE Balamonte, jednak w nieco innej odsłonie. To kwadratowy brodzik akrylowy typu slim o kompaktowych wymiarach 80 x 80 x 5,5 cm. Można go zabudować na poziomie podłogi, aby efektownie „wtopił się” w posadzkę. Podobnie jak w przypadku pozostałych brodzików z linii Balamonte, w modelu tym wdrożono technologię Stabilsound, która gwarantuje doskonałe właściwości izolacyjne, skutecznie wygłuszając hałas spadającej wody. Konstrukcję wzmocniono laminatem żywicznym i płytą wiórową, aby była maksymalnie stabilna i odporna na nacisk do 250 kg. Na powierzchni znajduje się powłoka antybakteryjna, która ułatwia utrzymanie brodzika w czystości. Model ten pasuje do większości kabin dostępnych na rynku.

Brodzik kwadratowy PUREZE Balamonte 80x80

Brodzik kwadratowy PUREZE Balamonte 80x80

Kup brodzik kwadratowy PUREZE Balamonte 80x80

 

Miejsce 3 - brodzik prostokątny PUREZE Petrus 80 x 120 cm

Na najniższym stopniu podium w rankingu brodzików prysznicowych 2019/2020 „stanął” kolejny model marki PUREZE – prostokątny brodzik Petrus o wymiarach 80 x 120 cm, dedykowany zarówno dużym pokojom kąpielowym, jak i mniejszym łazienkom w blokach. Świetnie nadaje się do zagospodarowania dłuższej, wąskiej wnęki. Brodzik Petrus, podobnie jak inne rozwiązania z serii Balamonte, wyróżnia technologia Stabilsound, zapewniająca trwałość i komfort użytkowania. Hałas spadającej wody jest skutecznie tłumiony. Wytrzymałość konstrukcji wzmacniają laminat żywiczny i płyta wiórowa. Brodzik zniesie nacisk do 250 kg. Dzięki prostej budowie oraz antybakteryjnej powłoce, powierzchnię bez problemu wyczyścisz bez używania agresywnych detergentów. To uniwersalny model, pasujący do większości kabin dostępnych na polskim rynku. Idealnie wpasowuje się w aranżację zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych łazienek.

Brodzik prostokątny PUREZE Petrus 80x120

Brodzik prostokątny PUREZE Petrus 80x120

Kup brodzik prostokątny PUREZE Petrus 80x120

 

Miejsce 4 - brodzik prostokątny PUREZE Balamonte 80 x 100 cm

Tuż za podium naszego rankingu znalazł się kolejny model z serii Balamonte marki PUREZE. Tym razem jest to prostokątny brodzik o wymiarach 80 x 100 x 5,5 cm – idealny do zaaranżowania niezbyt dużej, ale za to bardzo modnej i komfortowej kabiny prysznicowej. Podobnie jak poprzednicy, model ten został wykonany z akrylu, wzmocniony laminatem żywicznym i płytą wiórową, wyposażony w innowacyjną technologię Stabilsound i wzbogacony o powłokę antybakteryjną. Posiada doskonałe właściwości izolacyjne, skutecznie wygłusza hałas spadającej wody, jest stabilny i odporny na duży nacisk oraz bardzo łatwy w czyszczeniu. To brodzik uniwersalny, co oznacza, że można go połączyć z praktycznie każdą kabiną dostępną na polskim rynku.

Brodzik prostokątny PUREZE Balamonte 80x100

Brodzik prostokątny PUREZE Balamonte 80x100

Kup brodzik prostokątny PUREZE Balamonte 80x100

 

Miejsce 5 - brodzik prostokątny PUREZE Balamonte 90 x 120 cm

Miejsce 5. w zestawieniu brodzików prysznicowych należy do kolejnego modelu z linii Balamonte. To prostokątny model o wymiarach 90 x 120 x 5,5 cm, który pozwala zaaranżować modną, komfortową i funkcjonalną kabinę prysznicową. Idealnie sprawdza się w niestandardowych, mało ustawnych i bardzo wąskich łazienkach. Brodzik został wykonany z akrylu, wzmocniony laminatem żywicznym i płytą wiórową oraz wzbogacony o technologię Stabilsound i powłokę antybakteryjną. Jest stabilny, łatwy w czyszczeniu, przyjemnie ciepły w dotyku i odporny na duży nacisk. Skutecznie wygłusza hałas spadającej wody. Można go połączyć z większością rynkowych kabin prysznicowych.

Brodzik prostokątny PUREZE Balamonte 90x120

Brodzik prostokątny PUREZE Balamonte 90x120

Kup brodzik prostokątny PUREZE Balamonte 90x120

 

Miejsce 6 - brodzik kwadratowy PUREZE Agostino 80 x 80 cm

Na miejscu 6.uplasował się kompaktowy, kwadratowy model PUREZE Agostino z technologią Stabilsound. To wyjątkowo trwały i komfortowy w użytkowaniu brodzik, pasujący do większości kabin na rynku. Posiada wymiary odpowiadające potrzebom małych łazienek (80 x 80 x 14 x 3 cm). Akrylowa konstrukcja została wzmocniona laminatem żywicznym i płytą wiórową oraz pokryta powłoką antybakteryjną. Brodzik wykazuje doskonałe właściwości izolacyjne. Skutecznie wygłusza hałas spadającej wody. Jest stabilny i odporny na nacisk nawet do… 750 kg!

Brodzik kwadratowy PUREZE Agostino 80x80

Brodzik kwadratowy PUREZE Agostino 80x80

Kup brodzik kwadratowy PUREZE Agostino 80x80

 

Miejsce 7 - brodzik prostokątny PUREZE Agostino 70 x 80 cm

7. miejsce również należy do modelu Agostino – prostokątnego brodzika o kompaktowych wymiarach 70 x 80 cm. Model ten posiada te same właściwości, co jego poprzednik z miejsca 6.

Brodzik prostokątny PUREZE Agostino 70x80

Brodzik prostokątny PUREZE Agostino 70x80

Kup brodzik prostokątny PUREZE Agostino 70x80

 

Miejsce 8 - brodzik prostokątny PUREZE Agostino 80 x 100 cm

Na przedostatnim miejscu na liście uplasował się kolejny model z linii PUREZE Agostino – prostokątny brodzik o wymiarach 80 x 100 cm. Posiada on te same właściwości, co dwa w/w modele. 

Brodzik prostokątny PUREZE Agostino 80x100 

Brodzik prostokątny PUREZE Agostino 80x100

Kup brodzik prostokątny PUREZE Agostino 80x100

 

Miejsce 9 - brodzik półokrągły CERSANIT Tako 80 x 80 x 6 cm

Zestawienie zamyka akrylowy, półokrągły model Tako marki CERSANIT – czołowego, polskiego producenta wyposażenia łazienkowego. To wysokiej jakości, nowoczesny model, pasujący do większości kabin prysznicowych.

Brodzik półokrągły CERSANIT Tako

Brodzik półokrągły CERSANIT Tako

Kup Brodzik półokrągły CERSANIT Tako

 

Brodziki PUREZE – liderzy rankingu

Aż 9 na 10 miejsc w rankingu brodzików prysznicowych zajmują rozwiązania PUREZE. Skąd tak duża popularność polskiej marki? PUREZE dostarcza brodziki i wanny wykonane z najwyższej jakości, testowanego akrylu, co przekłada się na maksymalną wytrzymałość produktów. Po latach użytkowania, brodzik można niewielkim kosztem całkowicie odnowić. Istotnym atutem wyrobów PUREZE jest także atrakcyjna cena.

Zobacz także:

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Wersje językowe
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl