Brodziki 80x120

brodziki 80x120Wbrew pozorom, wybór odpowiedniego brodzika 80x120 do kabiny prysznicowej nie należy do najłatwiejszych zadań. Musi on bowiem spełniać co najmniej kilka wymogów, zarówno pod kątem walorów estetycznych, jak i funkcjonalności. Obie te sfery są równie istotne, dlatego warto dobrać taki brodzik, który spełni wszystkie wymagania. Ważne jest, by jego rozmiar sprawdził się jak najlepiej w danej łazience - poleca się wybór prostokątnych brodzików do łazienek o niewielkich rozmiarach, kwadratowych do pomieszczeń nieco większych (najlepiej podłużnych i wąskich), brodziki półokrągłe natomiast odnajdą się najlepiej w przestrzeniach łazienkowych o dużym metrażu.

Ponadczasowość brodzików w nowoczesnym wydaniu

Uniwersalne brodziki charakteryzują się designem, który pozwala na ich łatwą aranżację w łazienkach urządzonych w dowolnym stylu, zarówno w tonie minimalistycznym i surowym, jak i bardziej wyszukanym. Zdecydowana większość brodzików cechuje się również nieskomplikowanym montażem, często umożliwiającym ich umieszczenie bezpośrednio w płaszczyźnie podłogi: poprawia to znacząco komfort ich użytkowania.

Akrylowe brodziki 80x120 od renomowanych producentów

Brodziki 80x120 pokryte warstwą akrylową odznaczają się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, takie jak zadrapania czy odpryski, do czego przyczynia się również zastosowanie płyty wiórowej oraz laminatu żywicznego. Nowoczesne brodziki są ponadto pokryte specjalną warstwą antybakteryjną, która ułatwia ich konserwację, odznaczają się również doskonałymi właściwościami izolacyjnymi, skutecznie wygłuszającymi hałas kapiącej podczas kąpieli wody.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Wersje językowe
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl