Czy wybór producenta wanny wolnostojącej ma znaczenie?
Czy wybór producenta wanny wolnostojącej ma znaczenie?

Stosunek jakości do ceny

Wanna to inwestycja na lata, dlatego musi być praktyczna, solidna i ponadczasowa. Oczywiście kluczowe znaczenie ma również nasz budżet, który w większości przypadków jest ograniczony do konkretnej kwoty. W związku z tym, należy poszukiwać marek, które zapewniają możliwie najlepszy stosunek jakości do ceny. Dużą popularnością cieszą się obecnie wanny arylowe. Są wytrzymałe, łatwe do utrzymania w czystości, lekkie, proste w konserwacji i przyjemnie ciepłe w dotyku. Ważna jest jakość akrylu użyta do produkcji wanny oraz fakt dodatkowego wzmocnienia konstrukcji (np. włóknem szklanym). Wysokiej jakości akrylowe modele wolnostojące można kupić już od 2699 zł (Massi).

Wybór i dostępność

Idealnie dopasowana długość i szerokość wanny to podstawa komfortu kąpieli i ergonomii całej łazienki, dlatego „upatrzony” producent powinien oferować swoje wyroby w różnych rozmiarach, a co więcej, powinien posiadać je w magazynie, a nie zlecać produkcję dopiero po złożeniu zamówienia. W asortymencie marki Massi znaleźć można szeroką gamę nowoczesnych modeli o długościach od 140 cm do aż 190 cm, dostępnych w zdecydowanej większości „od ręki”. Dzięki temu, znalezienie perfekcyjnie dopasowanej (rozmiarowo i stylistycznie) wanny jest znacznie łatwiejsze i szybsze.

Gwarancja

Wanna ma służyć przez lata, dlatego warto zwrócić uwagę, czy deklarowana przez producenta „najwyższa jakość” znajduje potwierdzenie w okresie gwarancji. Producenci oferują zazwyczaj 2 lata gwarancji (tutaj należy koniecznie zwrócić uwagę na warunki). Wanny wolnostojące Massi objęte są 5-letnim okresem gwarancji typu door-to-door (odbiór wadliwego produktu z domu klienta).

Warto pamiętać, że kluczowe znaczenie przy wyborze wanny wolnostojącej ma nie design, ale JAKOŚĆ potwierdzona opiniami autentycznych klientów, uznaniem wśród profesjonalistów, wysoką dostępnością produktów czy wydłużonym okresem gwarancji. Wyroby Massi włączają do swoich projektów projektanci i architekci wnętrz.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Wersje językowe
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl