Narożna umywalka – przewodnik kupującego
Narożna umywalka – przewodnik kupującego
umywalki narożne

Kiedy podejmujemy się zadania zaprojektowania toalety, często największym problemem, z jakim się spotykamy jest wygospodarowanie jak największej ilości wolnej przestrzeni. Dla dobrze przemyślanego designu, dbającego o oszczędność wolnego miejsca, narożna umywalka stanowić będzie idealne rozwiązanie.

Ten przewodnik wprowadzi cię w tematykę narożnych umywalek i pokaże, że jedna z nich mogłaby sprawdzić się również w twojej łazience.

Czym jest narożna umywalka?

Narożna umywalka została zaprojektowana tak, aby idealnie wpasowywać się w róg pomieszczenia, spełniający kryteria kąta prostego (90 stopni). Oznacza to, że może zostać umieszczona również w mniejszych pomieszczeniach, a dzięki niej łazienka będzie sprawiała wrażenie bardziej przestrzennej i mniej zagraconej.

Narożna umywalka zajmuje tak niewiele miejsca, jak to tylko możliwe i jest idealnym rozwiązaniem dla małych toalet.

Działa tak samo, jak zwyczajna umywalka. Sposób jej zamontowania nie różni się od standardowego i jest równie prosty, nawet mimo tego, że dopływy wody muszą znajdować się bliżej ściany.

Do jakich łazienek pasuje narożna umywalka?

Pomimo, że narożne umywalki zostały zaprojektowane z myślą o toaletach, wpasują się one do każdej mniejszej łazienki, w przypadku której będzie nam zależało na zapewnieniu większej przestrzeni. Przykładem jest umywalka umywalka Dalia.

Oprócz tego, że pozwala oszczędzić wolną przestrzeń, narożna umywalka wygląda fantastycznie, przykuwając uwagę swoim charakterystycznym stylem.

Idealnym uzupełnieniem narożnej umywalki będzie narożna toaleta, nadająca łazience stylu i jednocześnie oszczędzająca przestrzeń w mniejszym pomieszczeniu.

umywalki narożne

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Wersje językowe
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl