Opcje przeglądania

Promocja

Zlewozmywaki granitowe

Zlewozmywaki granitoweW kuchennym zlewie lądują najróżniejsze przedmioty. Niektóre z nich pozostawiają uciążliwe plamy, niektóre mają ostre krawędzie mogące zarysować niejedną powierzchnię, a niektóre są na tyle ciężkie, że mogą pozostawić wgniecenia. Na szczęście istnieje granit, który pozyskiwany jest w wielkich blokach, z których tworzone są zlewozmywaki granitowe. Jest on niezwykle odporny na wyżej wymienione czynniki, a jego wygląd zadowoli wszystkich oczekujących od zlewu nie tylko tego, aby spełniał funkcje użytkowe, ale również tego, aby pięknie się prezentował.

Zlewy granitowe twarde jak skała

Jeżeli zależy Ci na tym, aby po zamontowaniu zlewu granitowego móc zapomnieć o jego wymianie przez długie lata, granit okaże się idealny. Producenci tych zlewozmywaków granitowych dają długoletnie gwarancje swoich produktów, bo wiedzą z jak solidnego materiału są wykonane.

Szok termiczny dla zlewozmywaków granitowych

Granitowy zlewozmywak cechuje się wysoką wytrzymałością na wysokie temperatury, niestraszny mu zatem nawet mocno rozgrzany olej. Nie trzeba się też martwić, że materiał może się zdeformować albo pęknąć. Nawet nagłe zmiany temperatury nie spowodują trwałych uszkodzeń.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Wersje językowe
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl