Zwroty

Czy mogę zwrócić zamówiony towar?

W naszym sklepie zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 poz 827), można zwrócić towar bez podania przyczyny i na prawach wynikających z ustawy.

 

Sklep przyjazny konsumentom – aż 30 dni na zwrot.

25 grudnia 2014 roku, weszła w życie nowa ustawa o prawach konsumenta, której art. 27 mówi o tym, że konsument, zawierający umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa (np. przez Internet), ma prawo w ciągu 14 dni odstąpić od umowy, czyli zwrócić towar bez podawania przyczyny. U nas w sklepie jest to aż 30 dni dla klientów indywidualnych. Dla firm możliwość zwrotu pozostaje nadal w ciągu 14 dni.

 

My wydłużamy ustawowy termin aż do 30 dni! Co to oznacza dla Ciebie?

Możesz zamówić towar w sklepie tanialazienka.com i spokojnie obejrzeć go w swoim domu, mieszkaniu czy biurze. Jeśli uznasz, że produkt z jakichkolwiek przyczyn nie spełnia Twoich oczekiwań, nie pasuje do Twojej łazienki lub po prostu się rozmyślisz, możesz go do nas odesłać w terminie 30 dni od daty odebrania przesyłki od przewoźnika – bez uzasadniania swojej decyzji. Proszę pamiętać, jeżeli dokonywałeś zakupu na firmę to masz na zwrot 14 dni

Robiąc zakupy w naszym sklepie, nie ryzykujesz. Zależy nam wyłącznie na Twojej satysfakcji. Zwracamy się z wielką prośbą do Konsumentów, odstępujących od umowy, o szczególną ostrożność podczas odpakowywania, oglądania, przechowywania i odsyłania zwracanych artykułów – dla pełnego zadowolenia obu stron transakcji i przyszłych Klientów. Wraz ze zwracanym produktem prosimy o wypełnienie formularza zwrotu, który przyspieszy procedurę zwrotu.

 

W jaki sposób zwrócić zakupiony towar?

1. Upewnij się czy spełniasz warunki zwrotu zakupionego produktu:

- nie minęło 30 dni kalendarzowych od momentu otrzymania zamówienia(dla klientów indywidualnych, dla firm 14 dni)
- zakupu dokonałeś na osobę prywatną nie firmę

2. Wypełnij formularz zwrotu towaru, który jest dostępny na naszej stronie. Możesz wykorzystać również kopię dołączoną do faktury.

3. Odeślij produkt wraz z dokumentacją na adres:

Tanialazienka
Białuty 33b
05-870 Błonie

4. W przypadku płatności przelewem kwota zostanie wysłana na podane przez Państwa konto. W przypadku płatności gotówkowej zostanie dokonany zwrot gotówki. Prosimy pamiętać, aby przedmioty dobrze i solidnie zapakować przed wysyłką tak, aby nie uległy uszkodzeniu w transporcie do naszego magazynu.

 

Stan zwracanego towaru

Zgodnie z ustawą: „towar powinien zostać zwrócony w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu”. Prosimy o solidne zapakowanie przesyłki,aby nie dotarła do nas uszkodzona. Produktów wadliwych prosimy nie odsyłać, tylko zgłaszać do działu reklamacji na podstawie gwarancji czy też rękojmi.

Pobierz formularz zwrotu

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Wersje językowe
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl